Zimowe płaszcze i kurtki w promocji Brendi.pl

Każdego sezonu pojawiają się w modzie nowe trendy, dlatego regularnie warto robić zakupy. Jednak o chłodniejszych porach roku jak jesień czy zima warto postawić też na wygodę użytkowaniach, dobrej jakości materiały i ciepłe odzienie. A najlepiej jeśli było by jeszcze w atrakcyjnej cenie. Co ciekawe mimo, że w wielu sklepach kolekcje ubrań na jesień i zimę pojawiają się już we wrześniu to jeszcze do końca roku można liczyć na promocyjne ceny i wyprzedaże. Oznacza to z kolei, że przed prawdziwą zimą czy nawet pierwszymi przymrozkami można już kupić płacze i kurtki, które będą w promocyjnej cenie.

Aktualne wyprzedaże i promocje w Brendi znajdziesz pod tym linkiem:

Jak kupić ciepłe okrycie wierzchnie?

Robiąc zakupy nie warto kusić się na promocje w pierwszym sklepie, do którego wejdziemy. Zawsze można jednak do niego wrócić, jeśli nie znajdziemy nic bardziej interesującego. Jesienno zimowe płaszcze i kurtki w promocji można znaleźć w każdym sklepie. Czasem trzeba tylko ominąć półki z najnowszą kolekcją i udać się w głąb sklepu.

Wybierając kurtkę czy płaszcz nie możemy zwracać uwagi tylko i wyłącznie na jej cenę. Ważne jest przede wszystkim, aby kurtka czy płaszcz były dopasowane do naszego gustu, stylu ubierania, potrzeb i budżetu.

Płaszcze i kurtki zimowe

Najlepiej jest inwestować w płaszcze z wełny lub z domieszką wełny. Po pierwsze są one bardzo ciepłe, a po drugie bardziej trwałe niż płaszcze wykonane ze sztucznych włókien i płaszcz kupiony raz posłuży nam przez kilka sezonów. Minusem jest oczywiście cena, ponieważ za dobry płaszcz trzeba zapłacić kilkaset złotych. I tu właśnie warto poczekać na ceny promocyjne, które sprawią, że taki płaszcz będzie bardziej dostępny dla nas.

Zobacz najlepiej sprzedające się

U kogo sprawdzą się wełniane płaszcze? Przede wszystkim u osób, które ubierają eleganckie lub casualowe ubrania. Nie muszą to być garnitury i garsonki, ale chociaż klasyczne dżinsy i swetry.

Z kolei kurtki też można znaleźć w wydaniu eleganckim, casualowym, streetwear czy sportowym. Najcieplejsze i najlżejsze są kurtki sportowe na przykład do uprawiania narciarstwa, ale ponieważ są to kurtki specjalistyczne ich cena może być wysoka.

Dla mężczyzn również jest co wybierać z kurtek zimowych:

Najlepiej kupować kurtki z membraną, która zapewnia ochronę przed utratą zimna, ale jednocześnie odprowadza pot na zewnątrz. Można też znaleźć kurtki wodoodporne z podpinkami. Na zimę podpina się np. polar, a na wiosnę odpina, aby uzyskać ciepłą kurtkę wiatrówkę.

W kurtkach zimowych najcieplejszym wypełnieniem jest kaczy pierz i pióra, jednak na takie kurtki też warto polować kiedy będą w promocji, ponieważ są droższe od tych wypełnianych syntetyczną watą z poliestru.