Wiosną modnie i stylowo! Czyli kilka słów o kurtkach jeansowych

Kurtka jeansowa to pewien stały element już wielu stylizacji od bez mała 40 lat z hakiem. Kurtki te są bowiem bardzo wygodne, uniwersalne, pasują w zasadzie do każdej osoby i na dodatek do większości strojów.

Kurtki wiosenne jeansowe męskie przegląd 2019

Generalnie taka kurtka to absolutny must have dla każdego pana. Jednak każdego sezonu modnych jest ci najmniej kilka rodzajów takich kurtek jeansowych https://brendi.pl. Przyjrzymy się zatem temu, co będzie modne na jesień 2019 i omówmy, do jakich panów pasuje taki styl. Pamiętamy bowiem o tym, żeby nie patrzeć ślepo na modę, lecz wybierać z niej to, co rzeczywiście pasuje do nas- do naszej sylwetki i charakteru.

1) oldschoolowo i na luźno, czyli styl bomber

W przyszłym sezonie na pewno będą modne kurtki jeansowe typu bomber. Ich dość specyficzny krój wywodzi się od dawnych bluz noszonych przez amerykańskie drużyny baseball. Są one luźne, nieco dłuższe, najczęściej zapinane na zamek błyskawiczny, z lekką, półokrągłą stójką. Doskonale pasują do mężczyzn aktywnych, lubiących sport i pochodzących do życia na luzie.

2) z ciepłym kożuszkiem, czyli na podróżniczo

Oczywiście wiosna nie zawsze bywa ciepła. Dlatego też w sklepach znajdziemy na pewno grubsze kurtki jeansowe zapinane na guziki, z charakterystycznym kołnierzem z kożucha. Takie kurtki pasują do mężczyzn o silnej osobowości, lubiących podejmować w życiu różne wyzwania.

3) z przetarciami i dziurami, czyli rock and roll na cale

Oczywiście w modzie utrzymają się ciągle kurtki z różnymi przetarciami albo nawet z drobniejszymi dziurami. Często utrzymane są one także w tonacji jasnego błękitu albo szarości wpadających w czerń. Nieraz są także nieco krótsze niż normalnie, przybierając czasem nawet krój kurtek motocyklowych. Generalnie takie kurtki pasują do buntowników i osób, które lubią czasami iść pod prąd.

Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie z powyższych modeli. Pamiętajmy także, że klasyczna kurtka jeansowa z grubego materiału, delikatnie za duża, jasna i zapinana na guziki zawsze jest modna i stylowa!