Ślubne kurtki – jaki krój wybrać, aby wyglądać idealnie?

Wiele osób decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego zimą, kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera. W tym czasie Państwo Młodzi oraz druhny i drużbowie do ślubnych kreacji muszą dobrać cieplejsze okrycia. Stylowe kurtki przydadzą się również wiosną oraz jesienią, kiedy pogoda nie rozpieszcza i nie jest zbyt ciepło.

Styl, ciepło i wygoda

Zima może być naprawdę malownicza, a ślub w białej scenerii pozostać przepięknym wspomnieniem. Należy jednak pamiętać, że chłód niesie ze sobą dyskomfort, dlatego tak ważny jest dobór ciepłych okryć. Jaki krój kurtki ślubnej wybrać? W zimową scenerię idealnie wpisują się futerka, niekoniecznie naturalne. Do prostej koronkowej sukni będą pasowały zarówno puszyste kurtki sięgające do pasa, jak i stylowe etole. Klasyczna ślubna kreacja z gorsetem oraz rozkloszowaną spódnicą będzie się pięknie prezentowała z bolerkiem z norek, krótkim płaszczykiem lub narzutką, wyglądającą, jak futro wilka. Panie, które gustują w bajkowych sceneriach i zdecydowały się na pełną tiulu, balową suknię ślubną, mogą na czas ceremonii w chłodnych murach, okryć ją długim, obszernym płaszczem z głębokim kapturem, obszytym dodatkowo futerkiem.

Jaką kurtkę założyć na wiosenny ślub?

Wiosną pogoda bywa zmienna, dlatego zarówno Państwo Młodzi, jak i świadkowie powinni założyć kurtki. Obecnie bardzo popularne są ramoneski – niekoniecznie białe. Ciekawy trend stanowią skórzane krótkie kurtki z personalizowanymi napisami, np. mąż i żona, nowożeńcy itp.. Jeśli chcemy być modni, możemy również zdecydować się na kurtki jeansowe ze ślubnymi aplikacjami: wyszywanymi sercami lub kwiatami. W ramoneski i katany denim mogą ubrać się młodzi, druhny i drużbowie – wspólny akcent będzie podkreślał szczególny charakter uroczystości. Zakup wiosennej kurtki warto zrealizować w sprawdzonym sklepie http://modapl.ovh/kurtki-przejsciowe-damskie.

Pamiętajmy, że ślubne kurtki nie muszą być białe. Obecnie możemy sobie pozwolić na stylowe okrycia w odcieniach ecru, ivory oraz pudrowego różu. Miłośnicy nowoczesnych trendów mogą zdecydować się na czarną ramoneskę lub futerko w kolorze głębokiej czerwieni.